У лікарні Святого Пантелеймона відкривають Центр діабетичної стопи та спасіння кінцівки

У Клінічна лікарня Святого Пантелеймона Сумської міської ради розпочинає роботу новий важливий медичний напрямок — Центр діабетичної стопи та спасіння кінцівки «SAVE LIMB CENTRE».

Новий центр створений для допомоги пацієнтам, яким через ускладнення діабету та судинні захворювання загрожує ампутація. Його головна мета — зменшення кількості ампутацій та збереження якості життя людей.

У медзакладі наголошують: перед ухваленням рішення про ампутацію важливо пройти фахову консультацію, визначити причини ураження, оцінити ризики та можливі шляхи збереження кінцівки.

Над розвитком напрямку працюватиме судинний хірург Євгеній Марченко.

У лікарні зазначають, що запуск такого центру стане важливим кроком для розвитку сучасної судинної медицини у Сумах, Сумському регіоні та Україні загалом.

Опитування

Яку проблему у місті Суми на вашу думку потрібно вирішити першочергово?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування