Безпекова ситуація на Сумщині станом на ранок 21 грудня

Протягом доби ворог здійснив понад 20 обстрілів прикордоння Сумської області. Під вогнем опинилися 9 населених пунктів у 6 територіальних громадах. Про це повідомляє Сумська ОВА.

На щастя, за минулу добу постраждалих серед цивільних мешканців не зафіксовано. Проте ворожі атаки призвели до руйнувань цивільних об’єктів:

  • У Білопільській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;
  • У Середино-Будській громаді внаслідок обстрілу постраждав приватний житловий будинок.

Найбільша кількість ударів зафіксована у Сумському та Шосткинському районах. Ворог атакував Краснопільську, Білопільську, Середино-Будську, Зноб-Новгородську, Путивльську та Великописарівську громади. Для нападів окупанти застосовували артилерію, міномети, FPV-дрони та безпілотники.

Триває евакуація цивільного населення з небезпечних зон. Протягом доби зусиллями влади, ДСНС, поліції та волонтерів прикордоння покинули 22 людини. Сумарно повітряна тривога в області за добу тривала 2 години 46 хвилин.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування