Протягом доби ворог здійснив понад 20 обстрілів прикордоння Сумської області. Під вогнем опинилися 9 населених пунктів у 6 територіальних громадах. Про це повідомляє Сумська ОВА.
На щастя, за минулу добу постраждалих серед цивільних мешканців не зафіксовано. Проте ворожі атаки призвели до руйнувань цивільних об’єктів:
- У Білопільській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;
- У Середино-Будській громаді внаслідок обстрілу постраждав приватний житловий будинок.
Найбільша кількість ударів зафіксована у Сумському та Шосткинському районах. Ворог атакував Краснопільську, Білопільську, Середино-Будську, Зноб-Новгородську, Путивльську та Великописарівську громади. Для нападів окупанти застосовували артилерію, міномети, FPV-дрони та безпілотники.
Триває евакуація цивільного населення з небезпечних зон. Протягом доби зусиллями влади, ДСНС, поліції та волонтерів прикордоння покинули 22 людини. Сумарно повітряна тривога в області за добу тривала 2 години 46 хвилин.
