Днями внаслідок атаки російських безпілотників у Шостці було зруйновано та випалено спорткомплекс «Свема», де тренувалися місцеві спортсмени, зокрема й дзюдоїсти, а також проводилися численні змагання. Попри втрати й виклики воєнного часу, спортсмени Сумщини продовжують змагатися та перемагати.
Про це повідомив Олексій Романько, голова Сумської обласної ради, розповідаючи про результати Відкритого юнацького турніру громади з дзюдо, який традиційно відбувся на Роменщині та був присвячений Дню Святого Миколая.
У змаганнях взяли участь понад 230 юних спортсменів із різних регіонів України — Кременчука, Ромнів, Полтави, Шостки, Сум, Прилук, Ніжина, Охтирки, Недригайлова, Кролевця, Конотопа, смт Лохвиця, сіл Соібне та Комиші.
За підсумками турніру:
-
перше місце за кількістю призових нагород виборола команда міста Ромни;
-
друге місце посіли спортсмени з Полтави;
-
третє загальнокомандне місце — вперше в історії — здобула команда Шостки.
Тренер команди — Олександр Сулім.
«Дякую за стійкість, витримку та силу духу всім учасникам змагань, тренерам і батькам. Уклін захисникам України за те, що діти мають змогу займатися улюбленими видами спорту. Переможемо!» — наголосив Олексій Романько.

