Дзюдоїсти Шостки здобули призове місце попри ворожі атаки

Днями внаслідок атаки російських безпілотників у Шостці було зруйновано та випалено спорткомплекс «Свема», де тренувалися місцеві спортсмени, зокрема й дзюдоїсти, а також проводилися численні змагання. Попри втрати й виклики воєнного часу, спортсмени Сумщини продовжують змагатися та перемагати.

Про це повідомив Олексій Романько, голова Сумської обласної ради, розповідаючи про результати Відкритого юнацького турніру громади з дзюдо, який традиційно відбувся на Роменщині та був присвячений Дню Святого Миколая.

У змаганнях взяли участь понад 230 юних спортсменів із різних регіонів України — Кременчука, Ромнів, Полтави, Шостки, Сум, Прилук, Ніжина, Охтирки, Недригайлова, Кролевця, Конотопа, смт Лохвиця, сіл Соібне та Комиші.

За підсумками турніру:

  • перше місце за кількістю призових нагород виборола команда міста Ромни;

  • друге місце посіли спортсмени з Полтави;

  • третє загальнокомандне місце — вперше в історії — здобула команда Шостки.
    Тренер команди — Олександр Сулім.

«Дякую за стійкість, витримку та силу духу всім учасникам змагань, тренерам і батькам. Уклін захисникам України за те, що діти мають змогу займатися улюбленими видами спорту. Переможемо!» — наголосив Олексій Романько.

Опитування

Яку проблему у місті Суми на вашу думку потрібно вирішити першочергово?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування