Протягом минулої доби рятувальники Сумщини ліквідували чотири пожежі у житловому секторі. На жаль, в одному з випадків не обійшлося без травмованих. Про це повідомляє ДСНС.
- Внаслідок загоряння в житловому приміщенні Охтирки отримав травми чоловік 1957 року народження. Потерпілому надали необхідну допомогу.
- Ще три пожежі виникли у селах Чупахівка (Охтирський район), Баничі (Шосткинський район) та безпосередньо в Сумах.
Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося запобігти повному знищенню майна. Рятувальники врятували житлові будинки та одну господарчу споруду.
Фахівці закликають мешканців області бути вкрай обережними: не перевантажувати електромережі, стежити за справністю печей та димарів, аби уникнути трагічних наслідків у побуті.

