Голова Сумської обласної ради Олексій Романько прокоментував наслідки російського удару по навчальному закладу в Сумах, який стався у ніч з 17 на 18 грудня.
За його словами, російські ударні безпілотники прицільно били по покрівлі та стінах будівлі, що призвело до пожежі та масштабних руйнувань.
«Російські ударні БпЛА били прицільно у покрівлю та стіни у ніч з 17 на 18 грудня. Всередині почалася пожежа, вибуховою хвилею повибивало сотні вікон і дверей, зокрема і в навчальному корпусі. Пошкоджено також житлові та нежитлові будівлі», — зазначив Олексій Романько.
Голова обласної ради повідомив, що внаслідок атаки поранений охоронець, якому наразі надається необхідна медична допомога.
«Поранений охоронець. Йому надають медичну допомогу», — наголосив він.
Олексій Романько подякував усім службам та волонтерам, які працюють на місці події та долучені до ліквідації наслідків ворожого удару.
«Дякую всім, хто надає допомогу у складі оперативного штабу на місці події, рятувальникам, поліції, комунальним службам, волонтерам…», — зазначив голова обласної ради.
Окремо він жорстко оцінив дії держави-агресора, підкресливши, що цілеспрямоване знищення цивільної інфраструктури є злочином проти України та її майбутнього.
«росія “звільнила” ще один український навчальний заклад. Країна-мордор, яка знищує все живе — освіту, спорт, медицину, цивілізацію — не має права на існування!»
Завершуючи заяву, Олексій Романько наголосив на вірі у перемогу та підтримці українських захисників.
«Віримо в перемогу України! Підтримуємо наших захисників!»
