Прокуратура Сумської області домоглася 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна для 49-річного українця, який перейшов на бік ворога, – інформують у відомстві.
За даними слідства, після захоплення росією частини Запорізької області чоловік підтримав дії держави-агресора та залишився на окупованій території.
У листопаді 2024 року він добровільно уклав контракт зі збройними силами РФ і у складі 34 окремої мотострілкової бригади брав участь у бойових діях проти ЗСУ на Курщині.
У березні 2025 року його взяли у полон українські захисники.
На момент винесення вироку засуджений перебуває у таборі для військовополонених.
