Прокуратура Сумщини домоглася вироку зраднику – 15 років ув’язнення

Прокуратура Сумської області домоглася 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна для 49-річного українця, який перейшов на бік ворога, – інформують у відомстві.

За даними слідства, після захоплення росією частини Запорізької області чоловік підтримав дії держави-агресора та залишився на окупованій території.

У листопаді 2024 року він добровільно уклав контракт зі збройними силами РФ і у складі 34 окремої мотострілкової бригади брав участь у бойових діях проти ЗСУ на Курщині.

У березні 2025 року його взяли у полон українські захисники.

На момент винесення вироку засуджений перебуває у таборі для військовополонених.

Опитування

Як все ж вірно: «сумчани» чи «сум’яни»?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування