Шостка в льодовому полоні: влада радить обмежити пересування

Сьогодні, 8 січня, у Шосткинській громаді через дощ на раніше випавший сніг та подальше зниження температури утворилася сильна ожеледиця на дорогах і тротуарах.

Снігоочисна техніка працює з 4:30 ранку, проте ожеледиця продовжує збільшуватися, повідомляють у міській раді.

Міський голова Микола Нога закликає всіх мешканців бути максимально обережними. Водіям, якщо є можливість, слід утриматися від поїздок приватним транспортом, а пішоходам — залишатися вдома, особливо літнім людям та дітям.

Очільник громади додає, що служби працюють над прибиранням і посипанням доріг, проте ожеледиця створює реальну небезпеку.

Водіям радять обмежити пересування, якщо це можливо, а якщо поїздка необхідна — бути максимально уважними, оскільки гальмівний шлях на льоду значно збільшується.

Пішоходам рекомендують обирати взуття з неслизькою підошвою та переходити дорогу лише у встановлених місцях. Особливо обережними мають бути діти та літні люди.

Також, в місцевій лікарні закликали мешканців перенести планові візити до лікарів, щоб уникнути травмування.

Головне фото: Микола Нога

Опитування

Як все ж вірно: «сумчани» чи «сум’яни»?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування