Сьогодні, 8 січня, у Шосткинській громаді через дощ на раніше випавший сніг та подальше зниження температури утворилася сильна ожеледиця на дорогах і тротуарах.
Снігоочисна техніка працює з 4:30 ранку, проте ожеледиця продовжує збільшуватися, повідомляють у міській раді.
Міський голова Микола Нога закликає всіх мешканців бути максимально обережними. Водіям, якщо є можливість, слід утриматися від поїздок приватним транспортом, а пішоходам — залишатися вдома, особливо літнім людям та дітям.
Очільник громади додає, що служби працюють над прибиранням і посипанням доріг, проте ожеледиця створює реальну небезпеку.
Водіям радять обмежити пересування, якщо це можливо, а якщо поїздка необхідна — бути максимально уважними, оскільки гальмівний шлях на льоду значно збільшується.
Пішоходам рекомендують обирати взуття з неслизькою підошвою та переходити дорогу лише у встановлених місцях. Особливо обережними мають бути діти та літні люди.
Також, в місцевій лікарні закликали мешканців перенести планові візити до лікарів, щоб уникнути травмування.
Головне фото: Микола Нога
