Сьогодні ввечері, близько 19.00 години ворог знову атакував місто Суми.
За інформацією т.в.о. міського голови Артема Кобзаря, зафіксоване влучання двох ворожих безпілотників у нежитлове приміщення.
За попередньою інформацією, загиблих та поранених немає.
