У Сумах правоохоронці затримали 22-річного чоловіка, якого підозрюють у підпалі поштового відділення. Про це повідомили в Окружній прокуратурі міста Суми.
За даними слідства, молодика до співпраці залучили ворожі спецслужби, використовуючи так звану схему вербування через сайт знайомств. Маніпулюючи його емоційним станом та почуттями до вигаданої дівчини, зловмисники спонукали підозрюваного до вчинення злочину.
28 січня 2026 року чоловік, використовуючи легкозаймисту рідину та сірники, підпалив місцеве поштове відділення, розташоване на першому поверсі багатоквартирного будинку, чим створив реальну загрозу для мешканців.
Правоохоронці затримали підозрюваного невдовзі після вчинення підпалу. Як зазначають у прокуратурі, чоловік був переконаний, що спілкувався з дівчиною та нібито з представниками українських правоохоронних органів.
Викриття злочину здійснювали прокурори спільно зі співробітниками Національної поліції та СБУ. Досудове розслідування триває.
