З прикордонного села на Сумщині врятували двох літніх людей

Із населеного пункту на кордоні з Росією на Сумщині вдалося евакуювати двох літніх мешканців — 66-річну жінку та 67-річного чоловіка. Про це повідомив Олег Григоров начальник Сумської ОВА.

За його словами, подружжя пішки вийшло з небезпечної території, після чого їх зустріли та доправили у безпечне місце співробітники спеціального поліцейського підрозділу «Білі янголи».

«Вони діяли чітко за відпрацьованим алгоритмом і вкотре, ризикуючи власним життям, врятували людей», — зазначив Григоров та подякував правоохоронцям за роботу.

Через постійну загрозу обстрілів і пошкодження житла подальше перебування у прикордонному селі становило серйозний ризик, тож літня пара ухвалила складне рішення залишити свій дім.

Наразі евакуйовані перебувають у безпечному місці поруч із рідними. Їм буде надано гуманітарну, юридичну допомогу, а за потреби — тимчасове житло.

В ОВА наголошують: ця ситуація вкотре демонструє, наскільки небезпечно зволікати з евакуацією з населених пунктів, розташованих поблизу кордону.

Сумська обласна військова адміністрація спільно з громадами, правоохоронними органами та екстреними службами продовжує евакуацію цивільного населення з небезпечних територій.

Пріоритет залишається незмінним — збереження життя людей.

Опитування

Як все ж вірно: «сумчани» чи «сум’яни»?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування