Із населеного пункту на кордоні з Росією на Сумщині вдалося евакуювати двох літніх мешканців — 66-річну жінку та 67-річного чоловіка. Про це повідомив Олег Григоров начальник Сумської ОВА.
За його словами, подружжя пішки вийшло з небезпечної території, після чого їх зустріли та доправили у безпечне місце співробітники спеціального поліцейського підрозділу «Білі янголи».
«Вони діяли чітко за відпрацьованим алгоритмом і вкотре, ризикуючи власним життям, врятували людей», — зазначив Григоров та подякував правоохоронцям за роботу.
Через постійну загрозу обстрілів і пошкодження житла подальше перебування у прикордонному селі становило серйозний ризик, тож літня пара ухвалила складне рішення залишити свій дім.
Наразі евакуйовані перебувають у безпечному місці поруч із рідними. Їм буде надано гуманітарну, юридичну допомогу, а за потреби — тимчасове житло.
В ОВА наголошують: ця ситуація вкотре демонструє, наскільки небезпечно зволікати з евакуацією з населених пунктів, розташованих поблизу кордону.
Сумська обласна військова адміністрація спільно з громадами, правоохоронними органами та екстреними службами продовжує евакуацію цивільного населення з небезпечних територій.
Пріоритет залишається незмінним — збереження життя людей.
