У Сумській громаді за тиждень внаслідок російських атак загинули четверо людей, ще 20 — постраждало.
Про це повідомив перший заступник начальника Сумської міської військової адміністрації Геннадій Дем’яненко.
За його словами, протягом минулого тижня російські війська здійснили 62 удари по території громади. Найбільше атак було завдано безпілотниками різних типів — зафіксовано 45 таких ударів. Також ворог завдав шість ударів далекобійною артилерією та застосував 11 керованих авіаційних бомб.
Унаслідок обстрілів загинули четверо жителів Сум, ще 20 осіб постраждали. У Сумській МВА висловили щирі співчуття родинам і близьким загиблих. Усім постраждалим побажали якнайшвидшого одужання.
Крім людських втрат, значних пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. За даними міської влади, пошкоджено 56 приватних будинків, 19 багатоквартирних житлових будинків та 17 об’єктів міської інфраструктури.
У міській військовій адміністрації наголосили, що попри постійні атаки місто продовжує триматися. «Дякуємо всім, хто підтримує Суми, допомагає постраждалим, забезпечує роботу критично важливих служб і щодня робить свій внесок у стійкість нашої громади», — зазначив Геннадій Дем’яненко.
