На Сумщині батьків судитимуть за невиконання обов’язків, що призвело до смерті двомісячної дитини

Ювенальні прокурори Конотопської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо 35-річного чоловіка та його 31-річної дружини, яких підозрюють у неналежному виконанні батьківських обов’язків. Про це повідомляє Прокуратура Сумської області.

У подружжя 21 квітня 2024 року народився здоровий хлопчик. Однак, за даними слідства, батьки не забезпечили немовля належним харчуванням, що спричинило різке зниження ваги, затримку розвитку, фізичну незрілість органів і тканин.

Коли стан дитини погіршився, мати й батько не звернулися за медичною допомогою, внаслідок чого 15 липня 2024 року хлопчик помер від вірусної інфекції невстановленої етіології.

За висновками експертів, своєчасне звернення до лікарів та відповідне лікування могли б призупинити дистрофічні зміни, покращити роботу імунної системи та вплинути на перебіг інфекції.

Батькам інкримінують неналежне виконання обов’язків щодо догляду за дитиною, за що закон передбачає до 5 років позбавлення волі.

Досудове розслідування проведено слідчими Конотопського райвідділу поліції, матеріали передано до суду для розгляду по суті.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування