Сумська МВА: У Сумах пошкоджено інфраструктуру внаслідок ворожої атаки КАБами

У Сумах тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого обстрілу, який стався ввечері 22 червня. Російські війська атакували місто шістьма керованими авіаційними бомбами.

Про це повідомив перший заступник начальника Сумської міської військової адміністрації Геннадій Дем’яненко.

За інформацією, внаслідок обстрілу постраждали четверо мешканців міста. Серед них — водій тролейбуса, який перебуває у важкому стані в реанімаційному відділенні. Медичні працівники надають йому необхідну допомогу. Ще двоє жінок та чоловік отримали легкі ушкодження.

«Унаслідок влучань пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури в промисловій зоні міста, багатоповерховий житловий будинок та легковий автомобіль. Також знищено один із одиниць громадського транспорту», — зазначив посадовець.

На місцях працюють комунальні та аварійні служби, триває ліквідація наслідків обстрілу. Остаточні масштаби руйнувань уточнюються, — йдеться у повідомленні.

Опитування

Яку проблему у місті Суми на вашу думку потрібно вирішити першочергово?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування