На Сумщині чоловіка засудили до 5 років за зґвалтування самотньої пенсіонерки

Шосткинська окружна прокуратура довела в суді вину 52-річного чоловіка, який у квітні 2024 року скоїв зґвалтування.

За версією слідства, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, увечері проник через незамкнені двері до будинку самотньої пенсіонерки в одному з селищ Шосткинського району. Він побив жінку та зґвалтував її.

У суді чоловік визнав лише факт нанесення тілесних ушкоджень і заперечував зґвалтування. Проте зібрані докази дозволили суду визнати його винним за ч. 1 ст. 152 КК України і призначити покарання — 5 років позбавлення волі.

Чоловік перебував під вартою до винесення вироку.

За інформацією пресслужби прокуратури Сумщини.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування