Поліція Сумщини оперативно розшукала зниклого неповнолітнього

Правоохоронці Сумської області розшукали 16-річного хлопця, про зникнення якого повідомила його мати. Завдяки злагодженим діям поліцейських підлітка швидко знайшли та повернули додому. Жертвою злочину він не став.

До чергової частини Сумського районного управління поліції звернулася мешканка міста Суми. Вона повідомила, що її син зник під час перебування у лісовому масиві на околиці міста. За словами жінки, близько 14:00 хлопець пішов у невідомому напрямку та не повернувся додому. Мобільний телефон він залишив удома.

На пошуки неповнолітнього негайно орієнтували всі наявні наряди поліції. До розшукових заходів залучили працівників кримінальної поліції, підрозділів ювенальної превенції, кінологів зі службовими собаками, а також піші та автопатрулі.

У результаті оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили місцезнаходження хлопця на території міста Ворожба. З’ясувалося, що підліток пішов з дому після побутового конфлікту з матір’ю та самостійно поїхав до іншого населеного пункту.

Після з’ясування всіх обставин неповнолітнього передали матері. З родиною правоохоронці провели профілактичну бесіду.

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування