Безпекова ситуація на Сумщині станом на ранок 6 січня

За інформацією Сумської ОВА, протягом доби російські війська здійснили понад 90 обстрілів, цілячись по 29 населених пунктах області.

Під вогнем перебували громади у чотирьох районах області. Найбільше постраждали Сумський, Шосткинський та Конотопський райони. Ворог застосовував керовані авіабомби, артилерію, РСЗВ, FPV-дрони та БпЛА.

Попри відсутність постраждалих серед цивільних, зафіксовано руйнування цивільної інфраструктури:

  • Шосткинська громада: пошкоджено медичний заклад, церкву, багатоповерхівку та транспорт.

  • Тростянецька громада: під ударом опинилися адмінбудівлі та сільськогосподарська техніка.

  • Сумська громада: пошкоджено приватний будинок, господарчу споруду та автомобілі.

  • Житловий сектор: пошкодження багатоквартирних та приватних будинків зафіксовані у Середино-Будській, Путивльській, Дружбівській та Есманьській громадах.

  • Транспорт: у Краснопільській та Новослобідській громадах знищено та пошкоджено приватні автівки.

Минулу добу можна назвати однією з найтривожніших: повітряна небезпека в області тривала 21 годину 4 хвилини. Силами ДСНС та поліції з прикордоння вдалося евакуювати ще 11 людей.

Опитування

Як ви оцінюєте стан громадського транспорту в місті?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування