За інформацією Сумської ОВА, протягом доби російські війська здійснили понад 90 обстрілів, цілячись по 29 населених пунктах області.
Під вогнем перебували громади у чотирьох районах області. Найбільше постраждали Сумський, Шосткинський та Конотопський райони. Ворог застосовував керовані авіабомби, артилерію, РСЗВ, FPV-дрони та БпЛА.
Попри відсутність постраждалих серед цивільних, зафіксовано руйнування цивільної інфраструктури:
-
Шосткинська громада: пошкоджено медичний заклад, церкву, багатоповерхівку та транспорт.
-
Тростянецька громада: під ударом опинилися адмінбудівлі та сільськогосподарська техніка.
-
Сумська громада: пошкоджено приватний будинок, господарчу споруду та автомобілі.
-
Житловий сектор: пошкодження багатоквартирних та приватних будинків зафіксовані у Середино-Будській, Путивльській, Дружбівській та Есманьській громадах.
-
Транспорт: у Краснопільській та Новослобідській громадах знищено та пошкоджено приватні автівки.
Минулу добу можна назвати однією з найтривожніших: повітряна небезпека в області тривала 21 годину 4 хвилини. Силами ДСНС та поліції з прикордоння вдалося евакуювати ще 11 людей.
