В Охтирці через електробритву на зарядці ледь не сталася пожежа в багатоповерхівці

У четвер, 8 січня, в місті Охтирка сталася пожежа в одній із квартир багатоповерхового будинку на вулиці Полтавській. Причиною займання стала електробритва, залишена на зарядці, повідомляє Охтирська міська територіальна громада — Охтирська міська рада.

Задимлення з вікон квартири помітили сусіди та о 11:19 викликали рятувальників, що дозволило запобігти масштабному поширенню вогню. На місце події оперативно прибули підрозділи 8-ї державної пожежно-рятувальної частини — дві автоцистерни та автодрабина.

Завдяки швидкому реагуванню та професійним діям вогнеборців пожежу вдалося ліквідувати на початковій стадії. Масштабних пошкоджень житла не допущено. Власники квартири подякували сусідам та рятувальникам за пильність і оперативність.

У міській раді наголошують, що цей випадок є черговим нагадуванням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Мешканців закликають перед виходом з дому перевіряти, чи вимкнені праски, фени, зарядні пристрої та інша побутова техніка.

Серед основних рекомендацій:

  • не залишати електроприлади увімкненими без нагляду;

  • не перевантажувати електромережу;

  • враховувати ризики перегріву техніки через перепади напруги.

У разі виникнення надзвичайної ситуації необхідно негайно телефонувати за номером 101.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування