У Білопіллі росіяни вдарили по машині енергетиків

Російські війська 8 жовтня завдали удару по службовому автомобілю енергетиків у місті Білопілля на Сумщині.

Як повідомили у компанії «Сумиобленерго», у момент удару працівників у машині не було, тож жертв і постраждалих немає. Бригада саме готувалася виїхати на ремонтні роботи після чергових ворожих обстрілів.

«Наші люди щодня виїжджають у небезпечні місця, щоб повертати світло українцям. Але війна б’є не лише по мережах, а й по тих, хто їх відновлює», — зазначили у пресслужбі компанії.

За інформацією «Сумиобленерго», з початку повномасштабного вторгнення постраждала вже 31 службова машина, дев’ять із них знищені повністю та не підлягають відновленню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Сумській області російські війська також вдарили дроном по автомобілю газовиків, які виїхали на виклик після нічного авіаудару по місту.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування