За вказівкою НЕК «Укренерго» з 09:24 у Сумській області введено графіки аварійних відключень для 1–5 черг.
Про це повідомили в Сумиобленерго.
Причиною є пошкодження енергосистеми внаслідок атаки армії рф.
Енергетик нагадують, що черга при ГАВ не співпадає з чергою при погодинних відключеннях.
