Частина Сумського району залишилася без світла через атаку російських дронів

Увечері 8 жовтня внаслідок російських обстрілів та ударів безпілотників пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури на території Сумського району. Через це частина населених пунктів залишилася без електропостачання.

Про це повідомили в АТ «Сумиобленерго».

За словами міського голови Білопілля Юрія Зарка, протягом дня місто неодноразово зазнавало атак ворожих безпілотників. Один із ударів припав саме на енергетичний об’єкт, що й спричинило масштабне знеструмлення.

Енергетики працюють над відновленням електропостачання, втім ремонтні роботи ускладнюються постійними загрозами нових атак.

Нагадаємо, через інтенсивні обстріли Сумщини 8 жовтня загинули троє мирних жителів, ще двоє дістали поранення. Зафіксовано значні руйнування цивільної інфраструктури.

Опитування

Яку проблему у місті Суми на вашу думку потрібно вирішити першочергово?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування