Через станцію Ворожба тимчасово скасовують два поїзди напрямку «Харків-Ужгород»

Як стало відомо, через ускладнення безпекової ситуації з 7 лютого 2026 року через станцію Ворожба не курсуватимуть пасажирські поїзди №113/114 та №45/46 Харків – Ужгород – Харків.

Їхній маршрут тепер пролягатиме через Полтаву.

«Невтішні новини. Мінус сполучення із багатьма містами. На жаль, ситуація не на нашому боці, але все це тимчасово. Повернемо і ці, і раніше відмінені поїзди», — повідомив представник Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури, кандидат економічних наук Дмитро Власенко.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування