Фахівчиня Попівської громади пройшла спецнавчання з роботи з постраждалими від вибухів

Фахівчиня Попівської територіальної громади Віта Манєшкіна взяла участь у триденному тренінгу в Києві, присвяченому роботі центрів життєстійкості. Головною темою навчання стала підтримка внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від мінно-вибухових травм.

Як повідомили у Попівській сільській раді, захід організувало Міністерство соціальної політики, сімʼї та єдності України за підтримки Програми розвитку ООН та Республіки Корея.

Протягом трьох днів учасники опановували важливі навички для роботи в умовах війни:

  • особливості роботи з ВПО, які мають травми від вибухонебезпечних предметів;
  • основи кризового консультування;
  • оцінювання індивідуальних потреб постраждалих;
  • складання планів реінтеграції.

Окрему увагу приділили темі профілактики професійного вигорання, що є важливим для соціальних працівників.

За словами заступниці Міністра Інни Солодкої, підвищення компетенцій спеціалістів, які щоденно підтримують людей у складних життєвих обставинах, є пріоритетом. Отримані Вітою Манєшкіною знання допоможуть покращити якість соціальних послуг у Попівській громаді.

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування