Фахівчиня Попівської територіальної громади Віта Манєшкіна взяла участь у триденному тренінгу в Києві, присвяченому роботі центрів життєстійкості. Головною темою навчання стала підтримка внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від мінно-вибухових травм.
Як повідомили у Попівській сільській раді, захід організувало Міністерство соціальної політики, сімʼї та єдності України за підтримки Програми розвитку ООН та Республіки Корея.
Протягом трьох днів учасники опановували важливі навички для роботи в умовах війни:
- особливості роботи з ВПО, які мають травми від вибухонебезпечних предметів;
- основи кризового консультування;
- оцінювання індивідуальних потреб постраждалих;
- складання планів реінтеграції.
Окрему увагу приділили темі профілактики професійного вигорання, що є важливим для соціальних працівників.
За словами заступниці Міністра Інни Солодкої, підвищення компетенцій спеціалістів, які щоденно підтримують людей у складних життєвих обставинах, є пріоритетом. Отримані Вітою Манєшкіною знання допоможуть покращити якість соціальних послуг у Попівській громаді.
