Сьогодні, 15 грудня, в Україні відзначають День працівників суду. З нагоди професійного свята до суддів та працівників апарату судів звернувся голова Попівської громади Анатолій Боярчук разом із депутатським корпусом та старостами округів.
У вітальному слові очільник громади наголосив на винятковій важливості судової гілки влади, особливо в умовах воєнного стану, коли країна відстоює свої цінності та суверенітет.
Анатолій Боярчук підкреслив, що професіоналізм та відданість справі кожного працівника суду є фундаментом для забезпечення правосуддя та захисту прав громадян.
«Ваш професіоналізм, сумлінна праця та відданість справі є основою довіри суспільства до судової системи та гарантією правової стабільності в країні», — йдеться у привітанні.
Працівникам феміди побажали невичерпної енергії, професійного зростання та нових досягнень у справі утвердження верховенства права в нашій державі.
