Голова Попівської громади привітав працівників суду зі святом

Сьогодні, 15 грудня, в Україні відзначають День працівників суду. З нагоди професійного свята до суддів та працівників апарату судів звернувся голова Попівської громади Анатолій Боярчук разом із депутатським корпусом та старостами округів.

У вітальному слові очільник громади наголосив на винятковій важливості судової гілки влади, особливо в умовах воєнного стану, коли країна відстоює свої цінності та суверенітет.

Анатолій Боярчук підкреслив, що професіоналізм та відданість справі кожного працівника суду є фундаментом для забезпечення правосуддя та захисту прав громадян.

«Ваш професіоналізм, сумлінна праця та відданість справі є основою довіри суспільства до судової системи та гарантією правової стабільності в країні», — йдеться у привітанні.

Працівникам феміди побажали невичерпної енергії, професійного зростання та нових досягнень у справі утвердження верховенства права в нашій державі.

Опитування

Яку проблему у місті Суми на вашу думку потрібно вирішити першочергово?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування