На Роменщині жінка поранила чоловіка ножем, справу скеровано до суду

У Роменському районі завершено досудове розслідування у справі щодо 42-річної місцевої жительки, яка під час сімейного конфлікту завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму чоловікові.

Як повідомляє поліція Сумської області, інцидент стався під час спільного вживання алкогольних напоїв. Між подружжям виникла сварка, у ході якої жінка вийшла до іншої кімнати, після чого повернулася з ножем і вдарила 48-річного чоловіка в грудну клітку.

Потерпілого було терміново госпіталізовано. Медики надали йому необхідну допомогу та повідомили про поранення правоохоронців.

На місці події слідчі Роменського районного відділу поліції провели першочергові слідчі дії: вилучили знаряддя злочину, зафіксували обставини події та опитали свідків. Жінку затримали у процесуальному порядку.

За результатами розслідування обвинувальний акт за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

Опитування

Як все ж вірно: «сумчани» чи «сум’яни»?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування