На Сумщині 10 прикордонників отримали державні та відомчі нагороди

На Сумщині відзначили десятьох військовослужбовців 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби України, які проявили мужність, високий професіоналізм і відданість військовому обов’язку під час захисту державного кордону.

Відповідно до Указу Президента України, одного прикордонника нагороджено державною відзнакою — «За оборону України».

П’ятеро військовослужбовців отримали відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ України — нагрудні знаки «За відвагу в службі» та «За відзнаку в службі».

Одного прикордонника відзначено нагородою Міністра оборони України — медаллю «Захиснику України».

Згідно з наказом Голови Державної прикордонної служби України:

  • одного військовослужбовця нагороджено нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону»;
  • двох — нагрудним знаком «Відмінний прикордонник».

Нагороди вручив заступник Голови ДПСУ генерал-майор Вадим Ченчик.

За інформацією 5 прикордонного загону ДПСУ

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування