На Сумщині відзначили десятьох військовослужбовців 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби України, які проявили мужність, високий професіоналізм і відданість військовому обов’язку під час захисту державного кордону.
Відповідно до Указу Президента України, одного прикордонника нагороджено державною відзнакою — «За оборону України».
П’ятеро військовослужбовців отримали відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ України — нагрудні знаки «За відвагу в службі» та «За відзнаку в службі».
Одного прикордонника відзначено нагородою Міністра оборони України — медаллю «Захиснику України».
Згідно з наказом Голови Державної прикордонної служби України:
- одного військовослужбовця нагороджено нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону»;
- двох — нагрудним знаком «Відмінний прикордонник».
Нагороди вручив заступник Голови ДПСУ генерал-майор Вадим Ченчик.

За інформацією 5 прикордонного загону ДПСУ
