На Сумщині чоловіка засудили до 5 років за зґвалтування самотньої пенсіонерки

Шосткинська окружна прокуратура довела в суді вину 52-річного чоловіка, який у квітні 2024 року скоїв зґвалтування.

За версією слідства, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, увечері проник через незамкнені двері до будинку самотньої пенсіонерки в одному з селищ Шосткинського району. Він побив жінку та зґвалтував її.

У суді чоловік визнав лише факт нанесення тілесних ушкоджень і заперечував зґвалтування. Проте зібрані докази дозволили суду визнати його винним за ч. 1 ст. 152 КК України і призначити покарання — 5 років позбавлення волі.

Чоловік перебував під вартою до винесення вироку.

За інформацією пресслужби прокуратури Сумщини.

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування