Шосткинська окружна прокуратура довела в суді вину 52-річного чоловіка, який у квітні 2024 року скоїв зґвалтування.
За версією слідства, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, увечері проник через незамкнені двері до будинку самотньої пенсіонерки в одному з селищ Шосткинського району. Він побив жінку та зґвалтував її.
У суді чоловік визнав лише факт нанесення тілесних ушкоджень і заперечував зґвалтування. Проте зібрані докази дозволили суду визнати його винним за ч. 1 ст. 152 КК України і призначити покарання — 5 років позбавлення волі.
Чоловік перебував під вартою до винесення вироку.
За інформацією пресслужби прокуратури Сумщини.
