На Сумщині судитимуть учасників організованої групи, які привласнили понад пів мільйона гривень бюджетних коштів

Сумська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох осіб, яких обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами, підробленні документів та легалізації незаконно отриманих доходів. Дії учасників кваліфіковано за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 3 ст. 209 КК України. Повідомляє Прокуратура Сумської області.

За даними слідства, після виділення бюджетних коштів на облаштування укриття в одній із сумських шкіл, директор приватного підприємства організував схему щодо часткового привласнення цих грошей. До протиправної діяльності він залучив головного бухгалтера та трьох підприємців.

Один із залучених сприяв укладенню прямого договору зі школою, інші двоє відповідали за закупівлю обладнання та виконання робіт. Головний бухгалтер, своєю чергою, вносила до документації недостовірні відомості щодо завищеної вартості обладнання та обсягів робіт.

За висновками експертів, учасники групи штучно збільшили ціну витяжної установки та завищили вартість будівельних робіт, у результаті чого привласнили 505 135 грн бюджетних коштів. Отримані незаконним шляхом гроші обвинувачені надалі легалізували через фінансові операції.

Досудове розслідування у справі завершено слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області у взаємодії зі співробітниками УСР та за процесуального керівництва окружної прокуратури.

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування