На Сумщині у газопостачання потрапила невідома речовина: частина Охтирки без газу

У місті Охтирка та навколишніх громадах Сумської області тимчасово припинили подачу газу через потрапляння до системи невідомої хімічної речовини.

Як повідомляють у компанії «Газмережі», інцидент стався під час планових робіт, які виконувало нафтовидобувне управління «Охтирканафтогаз».

«Під час технічних операцій у систему газопостачання потрапила невідома хімічна речовина. У зв’язку з цим частина споживачів може тимчасово залишатися без газу», — зазначили у компанії.

Фахівці вже розпочали роботи з усунення наслідків.

Що робити мешканцям:

  • перекрийте газовий вентиль у помешканні;
  • повідомте про відсутність газу до аварійної служби за номером 104.

У компанії запевнили, що проводять усі необхідні заходи для відновлення стабільного газопостачання та закликали мешканців дотримуватися правил безпеки.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування