На Сумщині зафіксували перші 6 випадків грипу: медики попереджають про можливий епідпідйом

У Сумській області зафіксовано 6 випадків грипу. Про це повідомила головний державний санітарний лікар області Ірина Купрієнко.

За її словами, протягом 52-го тижня року ситуація з гострими респіраторними вірусними інфекціями залишалася стабільною, однак фахівці вже фіксують перші ознаки наближення епідемічного підйому.

За даними епідеміологічного нагляду, за тиждень на ГРВІ захворіло 3 398 осіб, що на 1,8% менше, ніж тижнем раніше. Епідемічні пороги наразі не перевищені в жодному районі області.

Водночас епідеміологи відзначають активізацію вірусів грипу. За останній тиждень підтверджено 6 випадків:

•Лебединська громада — 3;

•Сумська громада — 2;

•Охтирська громада — 1.

Кількість випадків COVID-19 зменшилася вдвічі — зареєстровано лише 10 хворих. Тяжких пацієнтів у реанімаціях та летальних випадків від коронавірусу не зафіксовано.

«Ми очікуємо початок епідемічного підйому невдовзі після зимових свят», — зазначила Ірина Купрієнко.

У зв’язку з цим заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту вже отримали відповідні листи щодо готовності до можливого зростання кількості хворих.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування