У Сумській обласній філармонії відбулася прем’єра яскравого та динамічного новорічного музичного шоу «Грінч».
Сучасна постановка режисерки, заслуженої працівниці культури України Тетяни Матвієнко та художнього керівника Максима Шолоха подарувала глядачам справжній вибух емоцій.
Новорічно-різдвяні премʼєри та постановки обласної філармонії (директорка закладу, заслужена артистка України Тетяна Ластовецька) покликані підтримати сумʼян у ці складні часи і нагадати про чарівність свят, про віру, добро та високу магію мистецтва.
Переглянути новорічне шоу «Грінч» у обласній філармонії бажаючі зможуть протягом всього святкового періоду

