Потяги з 22 січня їздитимуть за новим розкладом: продаж квитків уже відкрито

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на поїзди з 22 січня за оновленим графіком руху.

О 08:00 розпочався продаж квитків на внутрішні рейси, о 09:00 — на міжнародні. Протягом доби в систему будуть заведені всі рейси на повну глибину продажів.

Як повідомляють в Укрзалізниці, за лічені дні було повністю перероблено графік руху 180 поїздів, серед яких 118 — далекого сполучення та 62 — приміські.

Причиною змін стали безпекові міркування та пошкодження систем сигналізації й зв’язку. Особливу увагу приділили маршрутам, що проходять через Київ, аби уникнути затримок та перевантажених ділянок.

В оновленому графіку частину поїздів «розвели» з вузьких місць, скоригували часи прибуття та відправлення. Деякі рейси можуть стати довшими, однак у компанії наголошують: головна мета — безпека та передбачувана вчасність руху.

Відновлювальні роботи на залізниці тривають цілодобово.

Опитування

Як ви оцінюєте стан громадського транспорту в місті?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування