Росія завдала 68 обстрілів по Сумщині: пошкоджено цивільну інфраструктуру, є евакуйовані

Протягом доби, з ранку 17 вересня до ранку 18 вересня 2025 року, російські війська здійснили 68 обстрілів по 29 населених пунктах у 13 територіальних громадах Сумської області.

Найбільше ударів зафіксовано у Сумському та Шосткинському районах. Під обстріли потрапили громади: Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Ворожбянська, Краснопільська, Миропільська, Середино-Будська, Есманьська, Шалигинська, Конотопська, Новослобідська, Кролевецька та Великописарівська.

Окупанти активно застосовували різні типи озброєння:

  • до 20 ударів керованими авіаційними бомбами (КАБ);
  • 10 ударів некерованими авіаційними ракетами (НАР);
  • 10 скидань ВОГ із дронів;
  • понад 10 атак БпЛА.

 

Внаслідок обстрілів цивільних жертв серед мирних жителів немає. Водночас пошкоджено низку об’єктів:
у Ворожбянській громаді зруйновано нежитлові будівлі та майно об’єкту цивільної інфраструктури;
у Середино-Будській громаді зафіксовано пошкодження двох приватних будинків.

Протягом доби місцева влада спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції та громадськими організаціями евакуювала чотирьох людей із прикордонних громад.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування