Сумщина серед регіонів з найскладнішою ситуацією зі світлом – повідомляє Укренерго

За даними Укренерго, стан енергосистеми України після масованої ракетно-дронової атаки залишається складним, проте ситуація динамічна. Станом на ранок 10 жовтня зафіксовано знеструмлення споживачів у кількох областях, серед яких Сумська область – один із регіонів із найскладнішою ситуацією.

Наслідки атак:

  • Пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури в кількох областях, що призвело до знеструмлення значної кількості споживачів.

  • Найважча ситуація – у Києві, Київській, Харківській, Сумській, Полтавській та Чернігівській областях.

  • Для стабілізації роботи енергосистеми в цих регіонах, а також у Запорізькій та Дніпропетровській областях, запроваджено аварійні відключення.

  • На Чернігівщині через попередні атаки діє графік погодинних відключень для однієї черги споживачів.

Споживання електроенергії:

  • Потреба в енергії залишається високою та відповідає сезонним показникам.

  • Хмарна погода знижує ефективність побутових сонячних електростанцій, що збільшує навантаження на загальну мережу.

  • Добовий максимум споживання 9 жовтня був на рівні попереднього дня, 8 жовтня.

Якщо у вас є світло, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно протягом доби. Енергетики закликають до ощадливого споживання та нагадують, що ситуація може змінюватися, тому слідкуйте за повідомленнями на сайтах та у соцмережах вашого обленерго.

Нагадаємо, раніше Сумська ОВА повідомляла про введення спеціальних графіків аварійних відключень електроенергії, щоб стабілізувати ситуацію та забезпечити роботу критично важливих об’єктів інфраструктури.

Опитування

Як ви оцінюєте стан громадського транспорту в місті?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування