Сумська обласна рада посилює взаємодію з прикордонниками для безпеки регіону

Голова Сумської обласної ради Олексій Романько провів робочу зустріч із начальником 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби України Євгенієм Ущуком. Про це повідомляє Сумська обласна рада.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні безпекові виклики та питання захисту Сумщини як прикордонного регіону, який щодня перебуває під загрозою ворожих обстрілів і диверсій.

У ході спілкування начальник 5 прикордонного загону Євгеній Ущук привітав голову обласної ради та колектив із Днем місцевого самоврядування, подякував за постійну підтримку прикордонних підрозділів і вручив пам’ятну плакетку як символ поваги та партнерства.

«Для нас надзвичайно важливо відчувати підтримку обласної ради. Сумщина – непростий напрямок, і лише у тісній взаємодії ми можемо ефективно протидіяти загрозам та захищати державний кордон. Дякуємо за розуміння наших потреб і постійну взаємодію», — зазначив Євгеній Ущук.

Своєю чергою Олексій Романько подякував прикордонникам за службу та наголосив, що Сумська обласна рада й надалі залишатиметься надійним партнером підрозділів, які забезпечують безпеку регіону та оборону північних рубежів України.

«Ваша мужність, професіоналізм і щоденна готовність до викликів дають громадам відчуття захищеності. Підтримка військових та всіх підрозділів Сил безпеки й оборони була і залишається одним із пріоритетів обласної ради», — підкреслив очільник обласного депутатського корпусу.

Фото: Сумська обласна рада

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування