Ситуація зі світлом у Сумській області

Через необхідність стабілізації напруги в об’єднаній енергосистемі України фахівці «Сумиобленерго» змушені застосувати додаткові заходи обмеження споживання.

Що варто знати споживачам:

  • Наразі в області запроваджено графіки аварійних відключень для всіх 10 черг одночасно. Такі заходи є вимушеним кроком для запобігання перевантаженню мереж.
  • Паралельно з аварійними заходами продовжують діяти оновлені графіки погодинних відключень.

Оскільки ГАВ і ГПВ діють одночасно, тривалість відсутності світла може відрізнятися від планової. Аварійні відключення не мають заздалегідь визначеного часу завершення, бо залежать від поточної ситуації в системі.

Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернутися до стабільнішої роботи мереж. Громадянам рекомендують тримати гаджети зарядженими та за можливості обмежити використання потужних електроприладів, коли світло з’являється.

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування