У Конотопі викрили схему ухилення від мобілізації — поліція та СБУ

У Конотопі викрили лікаря-психіатра та медичну сестру, які налагодили схему ухилення від мобілізації. Про це повідомили в поліції Сумської області.

За даними слідства, медик, який входив до складу військово-лікарської комісії, пропонував військовозобов’язаним чоловікам оформлення фіктивних діагнозів, що дозволяли тимчасово визнати їх непридатними до військової служби.

Для організації передачі коштів та комунікації з «клієнтами» лікар залучив медсестру того ж відділення.
У межах реалізації злочинного умислу вони отримали від одного з чоловіків 30 тисяч гривень авансом, а після внесення неправдивих відомостей до медичних документів — ще 10 тисяч гривень.

Дії лікаря кваліфіковано за ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди), а його спільниці — за ч.5 ст.27, ч.1 ст.368 КК України (пособництво в одержанні неправомірної вигоди).

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУНП у Сумській області спільно з Управлінням СБУ в Сумській області за процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури.
Обвинувальний акт уже направлено до суду.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування