У Сумах на блокпості зупинили водія з рівнем алкоголю 2,01 проміле

У Сумах патрульні поліцейські виявили водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє поліція Сумської області.

Інцидент стався днями на одному з блокпостів обласного центру. Правоохоронці зупинили автомобіль Skoda, за кермом якого перебував 50-річний чоловік. Під час спілкування інспектори помітили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння, зокрема характерний запах алкоголю.

Керманич погодився пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки. За результатами перевірки приладом Dräger було зафіксовано 2,01 проміле алкоголю. Водночас чоловік із показниками не погодився та відмовився від проходження додаткового освідування в закладі охорони здоров’я.

За фактом правопорушення патрульні склали на водія протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння), а також винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів).

Поліція вкотре закликає водіїв не сідати за кермо у стані сп’яніння, адже це становить серйозну загрозу для життя та безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Опитування

Чи потрібні Сумам програми енергозбереження (сонячні панелі, утеплення)?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування