У Сумах стабілізують роботу енергосистеми після масованої атаки: ситуація станом на ранок 9 листопада

Внаслідок масованої атаки російських військ на енергетичну інфраструктуру по всій Україні з учорашнього дня діють обмеження подачі електроенергії. Про це повідомила повідомила Сумська міська рада.

Станом на 8:00 9 листопада ситуація у Сумській громаді стабілізується. Зранку діють графіки погодинних відключень у межах двох черг замість запланованих чотирьох.

Медичні заклади працюють у штатному режимі. Критично важливе обладнання забезпечене резервним живленням від генераторів, у лікарнях поповнено запаси пального.

Водопостачання поступово відновлюється. Усі об’єкти КП «Водоканал» працюють від енергомережі. Як зазначають у підприємстві, наповнення системи та створення тиску в мережі займе певний час, однак протягом дня вода має з’явитися у домівках мешканців.

За даними «Сумитеплоенерго», центральні теплові пункти працюють у штатному режимі, окрім тих, що відключені під час графіків погодинних відключень. Через це у частини багатоповерхівок можуть спостерігатися тимчасові перебої з подачею холодної води на верхні поверхи.

Громадський транспорт працює без змін. Курсують тролейбуси з автономним ходом та автобуси за звичними маршрутами.

Мобільний зв’язок поступово відновлюється — оператори працюють над стабілізацією роботи мережі.

Ситуація в місті перебуває під постійним контролем. У мікрорайонах Сум діють пункти незламності, розгорнуті в укриттях закладів освіти. Там можна зігрітися, підзарядити телефони та випити гарячий чай.

У міськраді наголошують, що усі міські служби працюють злагоджено та скоординовано.

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування