Управління стресом у кризових умовах: фахівці Центру життєстійкості Попівської громади пройшли новий тренінг

Фахівці Центру життєстійкості Попівської територіальної громади пройшли чергове підвищення кваліфікації. З 8 по 11 грудня 2025 року вони взяли участь у спеціалізованому навчальному тренінгу для фасилітаторів групового курсу «Самодопомога+». Про це повідомляє Попівська сільська рада.

Навчання, організоване за сприяння громадської організації «Волонтер», було присвячене поглибленню знань у сфері психосоціальної підтримки.

Учасники тренінгу опрацювали ключові аспекти роботи з групами та індивідуальною підтримкою:

  • принципи фасилітації груп;
  • навички ефективного проведення сесій курсу «Самодопомога+»;
  • методи роботи зі стресом та емоційним напруженням;
  • практичні інструменти підтримки дорослих в умовах постійної кризи.

Здобуті знання та практичні навички будуть використані у подальшій роботі з мешканцями громади. Метою є зміцнення психологічної стійкості людей та підвищення їхнього добробуту.

Опитування

Чи вистачає укриттів у вашому районі?

Завантажується ... Завантажується ...

Дякуємо!

Вашу новину надіслано!
Після обробки інформації
ми з вами зв’яжимось

Закрити

Дякуємо!

Ваш запит прийнято!
Нам цікава ваша думка

Пройти інше опитування